Celem SEKA.edu jest umożliwienie polskim organizacjom współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i z zagranicy – konsultantów, menedżerów, którzy pracują dla największych firm w Europie i świecie. Jeśli zależy Ci na wprowadzaniu naprawdę nowatorskich rozwiązań, zapraszamy do współpracy. Korzystaj z perspektywy europejskich doświadczeń i wpływów kulturowych!

Avatar z Jana Chudzik

Jana Chudzik

Autor programów doskonalenia osobowego i zawodowego, adresowanych do liderów i menedżerów m.in.
Avatar z Joanna Smolinska

Joanna Smolinska

HR Professional z 10 letnim doświadczeniem w różnych obszarach HR. Koordynowała pierwsze projekty realizowane przez firmę Hay Group na Ukrainie.
Avatar z Marek Maszewski

Marek Maszewski

Absolwent zarządzania w Szkole Głównej Handlowej i studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej na kierunku "Bezpieczeństwo i higiena pracy". Od 1998 roku prowadzi działalność z zakresu bhp, oferując szkolenia, audyty, usługi doradcze, bieżący nadzór i ocenę ryzyka zawodowego dla firm z różnych branż, w tym z sektora przemysłowego, spożywczego, handlowego i publicznego.
Avatar z Mariusz Polakowski

Mariusz Polakowski

15-letnie doświadczenie w pracy doradczej i szkoleniowej dla wiodących firm w Polsce w zakresie alokacji kosztów, zarządzania rentownością, definiowania ośrodków odpowiedzialności. Ekspert w dziedzinie: - analizy rentowności, rachunek kosztów działań (Activity-Based Costing) - definiowanie ośrodków odpowiedzialności [artykuly_eksperta] [szkolenia_eksperta]   Bio: magister ekonomii pracownik Katedry Rachunkowości Menedżerskiej w Szkole Głównej Handlowej (1996-1998) konsultant w Arthur Andersen, Andersen Business Consulting, Deloitte Business Consulting (1998 – 2007) prelegent wielu konferencji i szkoleń z ponad 15-letnim doświadczeniem  Osiągnięcia / największe projekty:  PKN ORLEN S.
Avatar z Marzena Dalka

Marzena Dalka

Marzena Dalka - manager, doradca, konsultant i wdrożeniowiec - ponad 20 lat doświadczeń obejmujących: wdrażanie zmian organizacyjnych, zarządzanie komunikacją wewnętrzną, zarządzanie funkcją personalną i efektywnością organizacyjną podczas fuzji, przejęć oraz restrukturyzacji przygotowanie i pracę z ludźmi w zmianie, Jest autorką programów rozwojowych dla biznesu  i contentu do szkoleń e-learningowych. Jej motto zawodowe to „sukces budują ludzie”.
Avatar z Małgorzata Malczewska

Małgorzata Malczewska

Specjalista, konsultant, praktyk w zakresie prawa pracy i jego stosowania.Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze HR.
Avatar z Robert Maliszewski

Robert Maliszewski

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert prawa pracy, z dwunastoletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa dla pracodawców, obejmującego miedzy innymi wdrażanie nowych systemów wynagradzania, tworzenie zakładowych źródeł prawa pracy oraz restrukturyzację zatrudnienia, a także problematykę czasu pracy.
Avatar z Sally-Ann Moore

Sally-Ann Moore

Zaliczana do grona 10 najbardziej wpływowych osób w Europie na rynku e-learningowym. Ma ponad 22 lata doświadczenia w branży e-learningowej – na swoim koncie ma przygotowanie i realizację e-szkoleń dla ponad 1,2 mln użytkowników.