Kontakt

Kim Jesteśmy

zwiń ∧

SEKA.edu to innowacyjne doświadczenie edukacyjne. Wspólnie z naszymi Klientami oraz gronem doświadczonych trenerów i wybitnych światowych ekspertów tworzymy społeczność pasjonatów HR, którzy wymieniając się wzajemnie doświadczeniami inspirują się i motywują do bycia jeszcze lepszymi przywódcami i profesjonalistami.

W SEKA.edu uczymy i chcemy się uczyć. Dzięki zbudowanej wokół SEKA.edu społeczności nauczanie zmienia się w zrównoważony rozwój i społeczne doświadczenie edukacyjne. Aby zaspokoić różnorodne potrzeby Klientów zróżnicowaliśmy portfolio naszych produktów, oferując zarówno produkty Premium dla najwyższej kadry kierowniczej jak i zróżnicowane rozwiązania dla pracowników działów HR.

HR to dla nas dużo więcej niż zbiór narzędzi. To filozofia, dzięki której możemy zmienić cały sposób zarządzania organizacją i zadbać o lepszą przyszłość dla wszystkich interesariuszy firmy. Włączając się do społeczności SEKA.edu Ty też możesz wspólnie z nami się rozwijać i kształtować swoje otoczenie.

Działy firmy

rozwiń ∧

Sprzedaż

 Agnieszka Szymczak

kom.: 500 111 656
e-mail: agnieszka.szymczak@seka.pl
biuro@seka.edu.pl

Nasz zespół

rozwiń ∧

W SEKA.edu pracuje grono młodych, wyspecjalizowanych i zaangażowanych w pracę ludzi.

Ten zespół to nasza największa wartość. Codzienne zadania traktujemy bardzo poważnie, a powierzone nam projekty realizujemy z wiarą, że to co robimy jest również dobre dla innych.

SEKA.edu to nasze miejsce pracy, ale również środowisko osobistego rozwoju, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Łączą nas nie tylko wspólne cele, a przede wszystkim lojalność i koleżeństwo.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i kreatywne rozwiązania – zapraszamy wszystkich do dzielenia się z nami pomysłami i spostrzeżeniami. Jeśli chciałabyś lub chciałbyś dołączyć do naszego zespołu – zapraszamy do kontaktu z nami.

 

.