• Iwona Ponichtera zamieścił post w grupie Logo grupy Międzynarodowa konferencja E-Learning DayMiędzynarodowa konferencja E-Learning Day 3 lata, 8 miesięcy temu

  Specjalne atrakcje podczas konferencji:

  Wernisaż obrazów – Galeria Modessqe

  Galeria Modessqe w niekonwencjonalny sposób prezentuje prace młodych twórców wyłonionych przez eksperckie jury (Dominik Lejman, Monika Szewczyk, prof. Piotr Płoszajski, Anita Rossato) na bazie I Międzynarodowego konkursu Modessqe. Celem Galerii Modessqe, która pełni rolę menedżera wybranych artystów, jest propagowanie polskiej i zagranicznej sztuki współczesnej. Poprzez organizowanie niezależnych, międzynarodowych konkursów malarskich, wystaw, debat oraz spotkań, ułatwiamy artystom rozwinięcie kariery.

  Wirtualny przejazd kolejką górską – stoisko firmy Pirios

  Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany przykład wirtualnej rzeczywistości. To urządzenie przypominające okulary, montowane na głowę, wyświetlające obraz 3D. Dodatkowo wyposażone jest w akcelerometr, żyroskop i magnetometr do śledzenia orientacji głowy w przestrzeni, na podstawie której wyświetlany jest obraz z tego kierunku, w którym aktualnie gracz patrzy.

  Technologia kinect – stoisko firmy Mediaflex

  Do tej pory o technologii Kinect mówiono tylko w kontekście rozrywki, my będziemy o niej opowiadać w kontekście edukacji. Uczestnikom konferencji damy nie tylko możliwość zobaczenia i wysłuchania jak nowoczesne technologie mogą i są wykorzystywane w branży szkoleniowej, ale przede wszystkim doświadczenia czym one są. Już teraz zapraszamy Państwa na stoisko firmy Mediaflex.